Create your flash banner online in 5 step
 • Slider 1

  شرکت ویژن مهراز ویرا

  با ارائه بهترین و سریع ترین خدمات بسترسازی خودپرداز در سراسر کشور برای اشخاص حقیقی و حقوقی 09120214294-02155449141-09197117027

  سایبان خودپرداز
 • Slider 2

  کانکس خودپرداز

  ساخت کانکس خودپرداز برای ncr و grg و هیوسانگ و وینکور و توسن و راویس و کینتلرو زیگما و .... کانکس ضد سرقت - کانکس نمای کامپوزیت - کانکس شیشه ای - کانکس ساندویچ پنل 55449141

  کانکس خودپرداز
 • Slider 3

  کاغذ خودپرداز

  کاغذ رسید مشتری برای همه دستگاههای خودپرداز

  لینک سفارش کاغذ

سایبان طلق - فلز - کامپوزیت

تولید کننده سایبان بانک ها و موسسات مالی کشور

این شرکت با بهترین طراحی سایبان خودپرداز ها همه نکات ایمنی و راحتی استفاده کنند کان را در نظر گرفته است نور کافی برای سایبان خودپرداز استحکام کافی سایبان خودپرداز زیبایی و چشم نوازی سایبان خودپرداز کیفیت و ماندگاری سایبان خودپرداز

سایبان عابر بانک
تولید کننده سایبان بانک ها و موسسات مالی کشور
تولید کننده سایبان بانک ها و موسسات مالی کشور2

برای نصب یک خودپرداز چه کار باید کنیم.؟

چگونه خودپرداز خود را نصب کنیم ؟

این سوال بیشتر کسانی است که برای اولین بار وارد این عرصه شده اند و خرید خودپرداز به آنها پیشنهاد شده است.

با رشد روز افزون استفاده از دستگاههای عابربانک که توسط افراد عادی خریداری  به صورت خصوصی در سطح کشور نصب می شود  ، نیاز را بر آن دیدیم تا در مورد مراحل نصب این دستگاهها به افراد اطلاعات اولیه بسترسازی را ارائه نماییم تا بتوانند از عهده این مهم راحت تر برآیند.

 • 1- حمل دستگاه عابربانک

 برای این مورد نیاز است تا افراد متخصص نصب، دستگاه را با جک پالت از انبار یا محل نصب قبلی(پس از باز نمودن دریچه ) به ماشین حمل برده و پس از بارگیری توسط جرثقیل یا لیفتراگ به محل جدید انتقال دهند.

 • 2- نصب دستگاه – برای نصب دستگاه در محل جدید نیاز است تا توسط جرثقیل یا لیفتراگ دستگاه خودپرداز از ماشین حمل تخلیه گردد و سپس در جای مورد نظر قرار گیرد .

1-2 – دستگاه خودپرداز سالنی

دستگاه خودپرداز سالنی از قسمت جلو پول گذاری می شود و داخل سالن یا راه رو های پر تردد برای استفاده قرار می گیرد .

ارتفاع پایه این دستگاه باید طوری تنظیم شود که صفحه کلید در 80 یا 90 سانتیمتر در دسترس باشد

2-2 – دستگاه خودپرداز دیواری

برای استفاده از این خودپرداز باید آن را در دریچه ای قرار داد  تا به سمت بیرون باشد و مردم بتوانند از آن استفاده نمایند

انواع دریچه خود پرداز

1-2-2 شیشه سکوریت

از آنجا که شیشه سکوریت قابل برش نیست نیاز است تا دریچه دستگاه در شیشه ای جدید تعبیه شود و شیشه جدید با ششیشه قبلی تعویض گردد،فاصله دستگاه از 2 طرف و پشت دستگاه باید در زمان دریچه سازی رعایت شود.

2-2-2 – شیشه ساده

بدلیل امنیت نیاز است تا پس از برش شیشه برای دریچه دور دریچه خودپرداز ایجاد شده با حفاظ آهنی یا استیل امن شود .

3-2-2 دیوار

برای ایجاد دریچه در دیوار نیاز است تا ضخامت دیوار حداکثر به اندازه گلویی دستگاه شود وپس از ایجاد دریچه خودپرداز محل از نظر زیباسازی نیز آماده گردد.

4-2-2 درب آهنی

برای ایجاد دریچه خود پرداز در درب آهنی نیاز است تا به اندازه ای که در برشور دستگاه مشخص شده در درب آهن برش ایجاد شود تا دستگاه از دریچه بیرون بیاید و قاب کلار روی دستگاه بسته شود.

 • 3- برق خودپرداز

برای برق دستگاه نیاز است تا از کنتور اصلی محل 2 رشته سیم فاز و نول کشیده شود و به یک فیوز وپریز وصل شود .

 • 4- ارت خودپرداز

برای ارت خودپرداز نیاز است تا چاه ارت زده شود

این چاه ارت باید زیر 2 اهم باشد و برای بدست آوردن این مقاومت نسبت به خاک مناطق مختلف کشور نیاز است تا از انواع بنتونیت استفاده شود .پس از اجرای چاه ارت باید سیم ارت کشیده شده به پریز برق نصب شده که از نوع پریز ارت دار می باشد نصب گردد تا از این طریق دستگاه عابر بانک نیز ارت دار گردد.

 • 5- سایبان خود پردازو سطل بازیافت خودپرداز

با توجه به اینکه برای دستگاه خود از سوئیچ چه بانکی استفاده می نمایید نیاز است تا سایبان تهیه شود .سایبان خودپرداز به اشخاص دید بهتری برای مشاهده سریع تر و در ذهن ماندن دستگاه عابر بانک شما می دهدو تاثیر مستقیمی روی تعداد تراکنش های دستگاه شما دارد چه بسا که راحتی بیشتری برای استفاده از دستگاه عابر بانک شما به مصرف کننده می دهد.

در قسمت زیر یا بغل سایبان از سطل بازیافت استفاده می شود تا رسید مشتری ها در اطراف خودپرداز پخش نشود.

 • 6- کانکس خودپرداز

در محل هایی خودپرداز در فضای باز قرار می گیرد نیاز است تا برای جلوگیری از باد و باران و گرد و غبار برای خودپرداز نسبت به سایز کانکس یا کیوسک تهیه شود .این کانکس ها در انواع

کانکس ساندویچ پنل

کانکس آهنی

کانکس با کامپوزیت

کانکس ضد سرقت ساخته می شود.

 • 7- تابلو تبلیغاتی خودپرداز

نیاز است نسبت به سوئیچ بانک نسبت به ساخت تابلو تبلیغاتی با با لوگوی بانک اقدام گردد.

 • 8- روشنایی اطراف خودپرداز

برای استفاده افراد در شب نیاز است تا محوطه اطراف و بالای سایبان دستگاه روشن شود تا امنیت بیشتری در زمان استفاده از خودپرداز ایجاد شود، این روشنایی پشنهاد می شود چراغ های ال ای دی با نورهای متفاوت باشد تا تمایزی بین محل خودپرداز و اطراف آن ایجاد نماید.

 • 9- بستر دیتا ارتباطی

پیشنهاد می شود تا از اینترنت adsl با سرعت بالا استفاده شود تا از نظر ارتباط و سرعت انجام تراکنش وضعیت مطلوبی ارائه شود.

 • 10- دریچه در کرکره فروشگاه

برای استفاده از خودپرداز در فروشگاهها نیاز است تا برای استفاده در زمان تعطیلی فروشگاه درکرکره جلوی خودپرداز به اندازه دریچه خودپرداز برش ایجاد شود.

 • 11-  دوربین مداربسته

نیاز است تا برای تایید محل خودپرداز توسط پلیس پیشگری از دوربین مداربسته با وضوح مناسب با قابلیت ضبط تصویر تا 3 ماه استفاده شود.2 دوربین بیرون نصب شود تا یکدیگر را هم پوشش دهند .همچنین برای دوربین های بیرون حفاظ قرار داده شود تا از سرقت خود دوربین جلوگیری شود.

 • 12- اتصال خودپرداز به زمین

برای جلوگیری از سرقت خودپرداز پلیس پیشگیری خواسته است تا پایه دستگاه در زمین بتن شود . اما چون این امر در همه جا شدنی نیست می توان از تسمه دور پایه برای محکم نمودن به زمین استفاده نمود .

برای خودپرداز های سالنی تسمه روی خودپرداز نیر استفاده می شود.

برای قسمت جلوی شیشه از حفاظ آهنی استفاده می شود که دور گلویی خودپرداز را می گیرد و به زمین و سقف محکم می شود.

 • 13- دستگاه UPS

برای استفاده در زمانهایی که برق قطع می شود و برای جلوگیری از نوسانات برق نیاز است تا از ups استفاده شود .

برای دستگاههای خودپرداز از 1 تا 3 kva پیشنهاد می گردد.

برای مشاوره و انجام کار با ما تماس بگیرید 55449141

سرویس و خدمات ما

توضیحات بلوک نظرات کاربران

بارگیری و حمل خودپرداز

رانندگان و افراد فنی این شرکت خودپرداز را از کارخانه تحویل گرفته و به صورت تخصصی با امکانات خاص حمل می نمایند تا به محل مورد نظر تحویل دهند.

سایبان خودپرداز

شرکت ویژن دارای تیم طراحی قوی ای می باشد که با توجه درخواست بانکها می تواند طراحی خاصی برای سایبان هر بانک ایجاد نماید انواع سایبان خودپرداز 1- سایبان فلزی 2- سایبان پلکسی و کامپوزیت 3- سایبان پلکسی و فلز

چاه ارت و سیستم ارتینگ

برای هر خودپرداز به یک سیستم ارت نیاز است.چاه ارت یا میله ارت یاارت الکترونیکی

کانکس خودپرداز

رای نصب ایمن در فضای آزاد از کانکس خودپرداز استفاده می شود

برق و شبکه خودپرداز

یک سیم کشی مستقیم از کنتور و یک کابل کشی شبکه با کابل cat6 و یک سیم کشی تلفن از باکس تلفن ورودی

دریچه سازی خودپرداز

برای نصب خودپرداز در شیشه و دیوار و درب آهنی نیاز است تا به اعاد دقیق طبق کاتالوگ دستگاه دریچه خودپرداز ایجاد شود

پایه قابل تنظیم خودپرداز ncr

پایه قابل تنظیم خودپرداز ncr

برای دریچه سازی خودپردازهای ncr نیاز است تا پایه های با ارتفاع مورد نیاز که قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد ساخته شود تا بتوان از این دستگاه بهره برداری نمود. این پایه ها از 10 تا 50 سانت ساخته می شود که 5 سانتیمتر قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد و می توان دستگاه را تراز نمود

پایه ncr
تبدیل دستگاه سالنی به دیواری

تبدیل دستگاه سالنی به دیواری

برای استفاده از دستگاه خودپرداز سالنی به دیواری یک پایه ساخته شده است که در طول 20 سانت دستگاه در محل خود به عقب می آید و دارای یک چرخش 360 درجه می باشد. از این پایه برای بانکهای دی و توسعه تعاون و قوامین استفاده شده است.

پایه تبدیل خودپرداز سالنی به خودپرداز دیواری
پریز ارت دار

پریز ارت دار

هر دستگاه عابر بانک برای راه اندازی نیاز به پریز ارت دار دارد .برای ایجاد ارت نیاز به اجرای چاه ارت است که بر اساس خاک منطقه متراژ خاک فرق می کند .صفحه مسی حتما باید به سیم مسی جوش خورده باشد. سیم چاه یا میله ارت به یک پریز ارت دار وصل می شود.

چاه ارت

مدیریت

نظر مدیر

شرکت ویژن مهراز ویرا مجری حمل و بسترسازی و نصب دستگاههای خودپرداز بانکی و چاه ارت در سراسر کشور می باشد این شرکت با تجربه کار با بانکهای پارسیان و بانک آینده و پست بانک و شهر و دی و قوامین و تجارت و ایران زمین و صادرات و توسعه تعاون و مسکن و موسسه کوثر آماده ارائه خدمات به بانکها وموسسات مالی کشور می باشد.09197117027 شرکت ویژن مهراز ویرا طراح و مجری چاههای ارت تخصصی ارائه دهنده تائیدیه ارت از وزارت کار و امور اجتماعی و مجری بسترساز ی و نصب دستگاههای خودپرداز بانکی 55449141-09120214294 از حمل تا نصب و راه اندازی خودپرداز و ساخت سایبان و کانکس دستگاههای خودپرداز بانکها http://www.vmv1.ir ، http://www.vmvco.ir

سید ابراهیم حسینی

CEO

نظرات مشتریان

ممنون از سایت خوبتون

محمد

برای دستگاه سالنی از پایه ساخته شده شما استفاده کردم و بجای دیواری استفاده کردم .ممنون

محمد میری

دستگاه عابر بانک برای فروش دارید؟

مهدی رستمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

1256

تعداد مشتریان

2568

بازدیدکنندگان

55

پروژه ها

مشتریان ما

Top